Kurz potápania v suchom obleku

8.11.2013

Leto je za nami, jeseň tiež pomaly končí.  Dni sa radikálne skracujú a vonku začína byť riadna kosa. Pre mnohých potápačov končí sezóna. Naozaj – vyzliekať sa z mokrého neoprénu keď je vonku 5C nepatrí medzi obľúbené aktivity väčšiny potápačov.

Pre iných sa sezóna len začína. Jazerá sú bez kúpačov, voda sa začína prečisťovať, viditeľnosť narastá – ideálny čas vliezť pod vodu.

Aby sme však netrpeli podchladením a mohli si ponor užívať komfortne – používame suché obleky. Aj keď sa potápanie v tzv. sucháči nijako dramaticky nelíši od potápania v mokrom obleku, má svoje špecifiká. Preto považujeme za najlepšie začať špecializovaným kurzom DRY SUIT DIVER.

Kurz obsahuje : Teoretické lekcie, kde Vám poradíme aký druh suchého obleku si kúpiť, ako ho správne používať, ošetrovať a skladovať.

Praktické lekcie: Minimálne 2 ponory na otvorenej vode, kde sa naučíte predovšetkým zvládať rôzne situácie, ktoré môžu vzniknúť pri ponore v suchom obleku, precvičíte si potápačské zručnosti, ako je ovládanie vztlaku, núdzové výstupy so zreteľom na používanie suchého obleku.

Cena kurzu: 150,00€

V cene je zahrnuté plnenie fliaš, certifikácia v SDI, manuál.

Značky: , , ,